Info seemneostjatele

Teave seemnete ostmise kohta 

Seemnete kogumine on tore hobi kõigile, kes on huvitatud taimedest ning nende botaanilistest ja kultuurilistest aspektidest. Põnev on näiteks kollektsioonide kogumine teemade kaupa ning samas aitad kaasa taimede geneetilise mitmekesisuse säilimisele. Hästi kokku pandud ja säilinud seemnekollektsioon võib harrastajate ringkondades aja jooksul väärtust tõsta. Meie valikust leiate huvitavaid ja põnevaid kogumissorte nii algaja kollektsionääri kui ka tõelise entusiasti vajadustele.

Soome seaduste kohaselt on kanepi kasvatamine narkootilise aine või selle toorainena kasutamiseks või narkootiliste ainete valmistamiseks või tootmiseks kasutamiseks keelatud. Seemned on mõeldud ainult legaalsetel eesmärkidel, näiteks kogumiseks. Seeds Of Love ei paku seemnete idanemise garantiid. Klient vastutab toimingu autoriseerimise tagamise eest.

Kui meil on põhjust kahtlustada, et seemneid kasutatakse volitamata eesmärkidel, jätame endale õiguse keelduda toodete müümisest.

Kõiki seemneid säilitatakse värskuse tagamiseks sobivates tingimustes ja tarnitakse tootja originaalpakendis, et säilitada kogumisväärtust. Tellimus saadetakse Soomest kliendi poolt valitud tarneviisil.